Hakkında

TEKİM, 2005 yılında, Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayii, Elektronik Sanayi ve Bilgi Teknolojileri sektörlerinde, Ar-Ge, mühendislik, sistem mühendisliği, proje yönetimi ve kurumsal yönetim alanlarında, kuruluş tarihi itibariyle 20’şer yılı aşan deneyime sahip uzmanlar tarafından kurulmuştur. TEKİM, özel sektör sanayi kuruluşlarına, Ar-Ge merkezlerine, üniversitelere ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarına eğitim, danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sağlamaktadır.

Çekirdek yetkinliğimiz, sistem ve kurum mühendisliği ile program/proje yönetimi metotlarını kullanarak;
– Kurumsal ihtiyaçları ve problemleri belirlemek, anlamak;
-Bunlara karşılık gelen sistem/çözüm alternatiflerini oluşturmak;
– En iyi sistem/çözüm alternatifini tanımlamak, gerçekleştirmek ve doğrulamak;
– Sistemi/çözümü kullanıma alma, işletme ve idame etme çalışmalarına destek vermek;
– Bu çalışmalara, uluslararası standartlar, modeller ve rehberlerle uyumlu, tümleşik danışmanlık, rehberlik, eğitim, yönetim destek ve sistem kurulum desteği hizmetlerini sağlamaktır.

TEKİM uzmanlarının, aşağıda verilen sektörlerde, Ar-Ge, mühendislik, yeni ürün geliştirme, proje yönetimi, sistem mühendisliği, stratejik yönetim ve işletme yönetimi alanlarında 40 yılı aşan uygulama, danışmanlık, rehberlik ve eğitim deneyimleri bulunmaktadır.
– Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayii
– Elektronik Sanayii
– Otomotiv Sanayii
– Telekomünikasyon ve Bilgi Teknolojileri

  • Eğitim, danışmanlık ve rehberlik hizmetleri bilgilerimize bu sayfadan  erişebilirsiniz.
  • Mevcut eğitimlerimize ilişkin bilgilere bu sayfadan  erişebilirsiniz.
  • Eğitim referanslarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.
  • Ayrıntılı bilgi için bu sayfadaki bilgileri kullanılarak iletişime geçebilir veya info[at]tekim.com.tr adresine mesaj gönderilebilirsiniz.
  • TEKİM hakkında daha fazla bilgi almak için şirket sitemizi ziyaret edebilir ya da info[at}tekim.com.tr adresine mesaj gönderebilirsiniz.
%d blogcu bunu beğendi: